ایران / جهانسیاست

فرمانده سپاه استان قم؛ سپاه به کابوس بزرگی برای زیاده‌خواهان و ظالمان جهان تبدیل شده است

به گزارش روابط عمومی سپاه استان قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم طی پیامی بمناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه به کابوس بزرگی برای زیاده‌خواهان و ظالمان جهان تبدیل شده است

متن کامل پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ وَمِن رِباطِ الخَيلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُم

تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در متن حوادث و فتنه‌‌ها و آتش‌افروزی‌های سهمگینی که توسط ایادی استکبار جهانی و ضد انقلاب داخلی و بقایای نظام منحط پهلوی طراحی و عملیاتی شده بود بسیار معنادار و بیانگر اهمیت و عمق نگاه استراتژیک رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تصمیم راهبردی، تاریخی، به هنگام و سرنوشت ساز آن بزرگ‌مرد بود که ارزش و عیار آن بطور تدریجی و در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی و مصاف با جبهه‌ی دشمنان آشکارتر شد.

دوم اردیبهشت نقطه عطف و تعیین کننده‌ی انقلاب اسلامی بود که به روشنی در صحنه‌های مختلف نشان داد که “اگر سپاه نبود کشور هم نبود”.

متولد شدن این نهاد انقلابی در بستر اسلام ناب محمدی و ولایت‌پذیری و مردمی بودن آن، چنان رعبی بر دل مستکبرین و صهیونیسم جهانی انداخته است که به کابوس بزرگی برای زیاده‌خواهان و ظالمان جهان تبدیل شده است.

پیشرفت‌های چشمگیر و نوشوندگی در همه صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و حفظ آمادگی و پیش‌گامی در تمام ماموریت‌های انقلاب اسلامی و حفاظت از کیان ایران اسلامی و جبهه مقاومت با تعظیم به مقام شامخ شهدا و تأسی از وصایای جاودان حضرت روح الله (ره) و با نصب العین قراردادن فرامین مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و با وحدت، هماهنگی، تعامل و هم افزایی با سایر ارکان نظام و نیروهای مسلح، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به دژ تسخیر ناپذیر ملت عزیز ایران و خار چشم دشمنان انقلاب و نظام اسلامی تبدیل کرده است.

فرزندان شما در سپاه همیشه پیروز امام علی‌بن‌ابی‌طالب(علیه السلام) استان قم با نصب العین قراردادن فرامین فرماندهی معظم کل قوا در گام دوم انقلاب و منش و روحیه جهادی سرداران شهید مهدی زین الدین و حاج قاسم سلیمانی و به پشتیبانی شما مردم شهید پرور و انقلابی لحظه‌ای از آرمان‌های انقلابی اسلامی کوتاه نخواهند آمد و از تقدیم جان خود در این مسیر لحظه‌ای دریغ نخواهند کرد. ان شاء الله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا