دین / اندیشه

حجت الاسلام والمسلمین عبدی خبر داد؛ پذیرایی مواکب از زائران حرم حضرت معصومه(س) در شب‌های ماه رمضان

مدیر حرم مطهر بانوی کرامت از فعالیت موکب‌های توزیع نذری از افطار تا سحر در این آستان مقدس خبر داد و گفت: حلیم، آش، شربت، بستنی، حلوا و بسته‌های بهداشتی از جمله نذوراتی است که در صحن های جواد الائمه علیه السلام و پیامبر اعظم (ص) میان زائران توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه خبری حضرت معصومه سلام الله علیها، حجت الاسلام والمسلمین علی اشرف عبدی از توزیع افطاری در موکب های حرم مطهر بانوی کرامت خبر داد و گفت: در شب‌های قدر سه موکب در حرم مطهر از افطار تا سحر فعال خواهند بود و به زائران و مجاوران خدمت رسانی خواهند داشت.

وی گفت: موکب شهدای دروازه ری و پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در شب های قدر از بعد افطار تا سحر با توزیع حلوا، آش، بستی، شربت و بسته های بهداشتی به همراه برپایی غرفه های کودک و فرهنگی در صحن پیامبر اعظم(ص) به زائران حرم بانوی کرامت خدمات می دهد.

مدیر حرم مطهر بانوی کرامت گفت: موکب هیأت فاطمیون نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان تا پایان این ماه مبارک هر شب از ساعت ۱۰ تا ۲ و نیم در صحن پیامبر اعظم(ص) به توزیع انواع شربت می پردازد.

وی ادامه داد: موکب خادمان واحد خدمات سالمندان و معلولان حرم مطهر بانوی کرامت نیز از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان هر شب در دو صحن جواد الائمه علیه السلام و پیامبر اعظم(ص) از بعد از افطار به مدت یک ساعت به توزیع سوپ و حلیم به همراه نان می پردازد.

عبدی با بیان اینکه چایخانه حرم مطهر واقع در صحن جواد الائمه علیه السلام هر شب از بعد از افطار تا ساعت ۱۰ و نیم فعال است، گفت: در شب ولادت امام حسن علیه السلام نیز موکب معز المؤمنین به توزیع ۵ هزار شربت و کیک در صحن جواد الائمه پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا