ایران / جهان

جوان گیلانی مدیر امور شعب بانک مهر ایران استان سمنان شد

باحکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران: یک گیلانی مدیر امور شعب بانک مهر ایران استان سمنان شد

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی مراسم معارفه «شهریار سکوتی» مدیر جدید شعب استان سمنان و تکریم «ایمان صمدی» مدیر سابق شعب این استان با حضور «یوسف نجدی» مدیر امور استان‌ها، دکتر «احمدرضا کریمی» مشاور مدیرعامل و دکتر «احسان غلامی» رئیس اداره کل توسعه سرمایه انسانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برگزار شد.
در این جلسه کریمی مشاور مدیرعامل و غلامی رئیس اداره کل توسعه سرمایه انسانی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هر کدام به‌صورت جداگانه با روشن کردن بخشی از برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت مدیرعامل و هیأت مدیره بانک، همبستگی و همراهی همه پرسنل را در دستیابی به چشم‌اندازهای مورد نظر، امری ضروری خواندند و ضمن آرزوی توفیق برای سکوتی، از خدمات صمدی تقدیر کردند.
مدیر امور استان‌های بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز در سخنانش از تلاش مجاهدگونه کارکنان بانک در چند سال اخیر به‌خصوص سال‌های اپیدمی کرونا صمیمانه قدردانی کرد و با اشاره به اعتماد مدیرعامل و هیأت مدیره بانک به جوانان در سپردن پست‌های کلیدی، بابت انتصاب ایمان صمدی به سمت مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و انتصاب شهریار سکوتی به سمت مدیر شعب استان سمنان، به آن‌ها تبریک گفت. نجدی همچنین حکم مدیرعامل بانک برای انتصاب سکوتی را قرائت و به وی اعطا کرد.

وی همچنین از همراهی مؤثر و مسئولانه شهریار سکوتی در این مدت تقدیر کرد و انتصاب شایسته وی را به‌عنوان مدیر جدید استان سمنان تبریک گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا