ایران / جهان

طی نامه ای صورت گرفت؛ تقدیر فرمانده کل انتظامی ایران از آیت الله سعیدی

سرتیپ اشتری در نامه ای ضمن تقدیر و تشکر از آیت الله سعیدی به خاطر حضور در میان سربازان و مرزبانان شمال شرق کشور این حضور را موجب افزایش روحیه و انگیزه بیش از پیش در خدمت رسانی حافظان نظم و امنیت به آحاد مردم ایران اسلامی دانست.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، حسین اشتری فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران طی نامه ای از حضور آیت الله سید محمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت در مناطق مرزی شمال شرق کشور در هنگام تحویل سال ۱۴۰۱ تقدیر کرد.

در این نامه تأکید شده است که حضور ارزشمندتان در جمع سربازان و مرزبانان جمهوری اسلامی ایران در هنگام تحویل سال موجب افزایش روحیه و انگیزه بیش از پیش در خدمت رسانی حافظان نظم و امنیت به آحاد مردم ایران اسلامی می گردد.

گفتنی است آیت الله سعیدی در ایام تحویل سال ۱۴۰۱ به دعوت حجت الاسلام ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مناطق مرزی شمال شرق کشور و هم مرز با کشور ترکمنستان حضور یافت و ضمن رساندن سلام مقام معظم رهبری به مرزبانان ۷ پاسگاه و یک هنگ مرزی، با اهدای هدایایی از زحمات آنان قدردانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا