استانها

معاون استاندار قم تاکید کرد: برگزاری برنامه های ماه مبارک رمضان همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی

معاون هماهنگی امور زائرین استاندار قم بر حضور فعال مردم در مناسبت های مذهبی و انقلابی ماه مبارک رمضان همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، مهدی مقیمی معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی مناسبت های ماه مبارک رمضان که در سالن جلسات این معاونت برگزار شد، با اشاره به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، رعایت شیوه نامه های بهداشتی در تجمعات و اماکن در نظر گرفته شده برای برگزاری مراسم های شبه های قدر و نماز روز عید فطر را ضروری دانست.
مقیمی اهمیت برگزاری مراسم های مذهبی و انقلابی ایام ماه مبارک رمضان را مورد توجه قرار داد و گفت: از تمام توان و ظرفیت استان برای هرچه با شکوه تر برگزار کردن این برنامه ها استفاده شود.
وی با بیان ضرورت اقدامی محکم و حرکت در مسیر پاسخگویی به فتنه های اخیر دشمنان وحدت شکنان، ادامه داد: در یوم الله قدس از همه گروه ها و اقشار حضور خواهند یافت و پاسخی مقتدر به یاوه گویی دشمنان خواهند داد.
معاون هماهنگی امور زائرین استاندار قم همچنین با اشاره به ضرورت برنامه ریزی نهادهای فرهنگی در زمینه برخورد با مظاهر ناهنجاری های اجتماعی، تصریح کرد: بخش های ذیربط و صاحب نظران نسبت به تولید محتوای فرهنگی مناسب و اثر گذار در مورد مسائل روز جامعه، از جمله عفاف و حجاب مبادرت ورزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا