دین / اندیشه

در ایام وفات حضرت خدیجه (س) رخ داد: ۱۰۰۰ پُرس غذای متبرک حرم و ۱۰۰۰ بسته گوشت قربانی جمکران در سفره افطار مددجویان قمی

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه غذای متبرک حرم حضرت معصومه(س) در سال‌های گذشته نیز در بین نیازمندان توزیع می شد گفت: با هماهنگی های انجام شده، امسال هم هزار پرس غذای تبرکی این بارگاه ملکوتی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سفره مددجویان این نهاد در استان قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه در آستانه هفدهم ماه رمضان، سالروز تأسیس مسجد مقدس جمکران به فرمان امام زمان(عج) نیز قرار داریم اضافه کرد: هزار کیلوگرم گوشت گرم گوسفندی از نذورات این مسجد مقدس نیز در بین همین تعداد خانوار از مددجویان این نهاد توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد استان قم، از تولیت های محترم حرم مطهر حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران قدردانی کرد و گفت: به برکت همراهی و حمایت مسئولان و خادمان این دو آستان مقدس، مددجویان این نهاد همواره از برکات و نذورات آنها این دو حرم شریف متنعم شده اند.
شایان ذکر است کارت شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۱۶۶۰۱۸ نزد صندوق امداد ولایت قم جهت واریز کمک‌های نقدی مردم و خیران نیکوکار در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا