اقتصاد

برگزاری جلسات رسیدگی به شکایات شهروندان محترم از نظام سلامت

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان قم، جلسات رسیدگی به شکایات شهروندان محترم قمی از نظام سلامت بی واسطه و چهره به چهره با حضور مديركل تعزيرات حكومتی استان، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین اربابان محترم رجوع ذیربط در این خصوص برگزار شد.

در اين جلسه دكتر رضایی معاون درمان دانشگاه علوم پزشكی با اشاره به اهميت موضوع تخلفات درمان خاطرنشان كرد: دانشگاه علوم پزشكی و ساير سازمانهای مرتبط با حوزه سلامت به عنوان متوليان سلامت جامعه موظف به احقاق حقوق بيماران هستند و در اين راستا با متخلفين برخورد قانونی انجام و در صورت احراز تخلفات، پرونده در هيئت های انتظامی نظام پزشكی، كميسيون ماده ١١ قانون تعزيرات حكومتی و هيئت های رسيدگی به تخلفات اداری كاركنان دولت قابل رسيدگی است.

مهدی ریاضی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان نیز در این جلسه با ارائه آمار تعداد پرونده های ارسالی از سوی دانشگاه علوم پزشکی به شعب تعزیرات حکومتی استان عنوان داشتند: ارسال این تعداد پرونده، حکایت از عزم جدی مسئولان دانشگاه در برخورد با تخلفات دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم ضمن قدردانی از قاطبه پزشکان که منادیان سلامت در جامعه هستند بر برخورد با معدود متخلفان حوزه سلامت تاکید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا