استانهافرهنگ / هنر

با حضور نماینده ولی فقیه در استان قم صورت گرفت آیین اختتامیه طرح کریمه اهل بیت (س) / طرح شکوه حیا در قم آغاز شد

آیین جمع‌بندی برنامه‌های رزمایش فرهنگی اجتماعی کریمه اهل بیت (س) و آیین آغاز طرح شکوه حیا با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و زیست عفیفانه در قم سالن شهید اخلاقی سپاه استان قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی، آیین جمع‌بندی برنامه‌های رزمایش فرهنگی اجتماعی کریمه اهل بیت (س) و آیین آغاز طرح شکوه حیا با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و زیست عفیفانه با محوریت قرارگاه ۱۹ دی در سالن شهید اخلاقی ستاد سپاه استان قم برگزار شد.

آیین جمع‌بندی برنامه‌های رزمایش فرهنگی اجتماعی کریمه اهل بیت (س) و آیین آغاز طرح شکوه حیا با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و زیست عفیفانه با محوریت قرارگاه ۱۹ دی و با حضور آیت الله «سید محمد سعیدی» نماینده، ولی فقیه در استان قم، سردار «محمدرضا موحد» فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع)، «احمد حاجی‌زاده» معاون سیاسی امنیتی استانداری قم و سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان برگزار شد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین «محمد لطفی نیاسر» مدیر کل صدا و سیمای استان قم و حجت الاسلام والمسلمین ملانوری معاون آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه نیز در مراسم فوق حضور داشتند.

به گفته مهدی علی‌بابایی مسئول دبیرخانه قرارگاه ۱۹ دی، طرح شکوه حیا، طرح مشترک حوزه علمیه و قرارگاه فرهنگی اجتماعی ۱۹ دی آغاز است که هدف اصلی این طرح ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و زیست عفیفانه در سطح استان از طریق روش‌های تربیتی و کار ترویجی و فرهنگ‌سازی، با رویکرد نظارت بر صنوف، اصلاح وضعیت اماکن پرتردد، نظارت بر اصناف و اماکن آسیب‌دار و آسیب‌زا، اقدامات ایجابی و ترویجی در سطح مدارس و دانشگاه‌ها، سالم‌سازی فضای بوستان‌ها، اقدامات ایجابی و ترویجی در قالب کافه سیار و ثابت و در نهایت راستای سالم‌سازی فضای شهری و رسیدن به شهر تراز اسلامی می‌باشد.

برنامه‌های طرح کریمه اهل بیت (س) به منظور ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در سطح شهر و سالم‌سازی فضای بوستان‌ها؛ از ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ عملیاتی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا