دین / اندیشهفرهنگ / هنر

معاون استاندار قم خواستار شد؛ لزوم هم سویی و هم پوشانی فراگیر بین بخش های خصوصی و دولتی دست اندرکار عفاف و حجاب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم با بیان این که ترویج فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند برنامه ریزی و حرکتی هدفمند می باشد، لزوم هم سویی و هم پوشانی فراگیر بین نهادهای بخش خصوصی و دولتی دست اندرکار این موضوع را خواستار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، احمد حاجی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم، صبح یکشنبه در جلسه توجیهی_ آموزشی سربازرسان و بازرسان منشور اخلاقی ادارات استان که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت مقوله عفاف و حجاب، گفت: باید ریل گذاری صحیح در این مسیر انجام شود و بصورت مرحله ای گام به گام پیش رویم و با تثبیت هریک از اهداف به سمت اهداف بعدی حرکت کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قم، برنامه محوری در حوزه آسیب های اجتماعی را مهم و ضروری خواند و افزود: در موضوعات اجتماعی همچون عفاف و حجاب، در کنار برخی برخورد های سلبی، توجه بیشتر به سمت برنامه های ایجابی و تشویقی باشد تا جاذبه بیشتری در بین جوانان و نوجوانان ایجاد کنیم.
حاجی زاده بازدید های سرزده، مستمر و مداوم سربازسان و بازرسان صیانت از عفاف حجاب از ادارات دولتی و بخش های خصوصی را مورد توجه قرار داد و گفت: مدیران مجموعه های دولتی و غیر دولتی در قبال وضعیت عفاف و حجاب کارکنان خود مسئولیت دارند و باید پاسخگو باشند.
وی با تاکید بر بهره مندی از مؤثرترین و کارآمدترین ابزارهای فرهنگی و آموزشی در امر نهادینه سازی فرهنگ عفاف و حجاب ادامه داد: رعایت قوانین مربوط به عفاف و حجاب در تمام بخش های ارائه دهنده خدمات و کالا به مردم امری ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا