دین / اندیشه

به همت واحد کودک و نوجوان حرم بانوی کرامت انجام می‌شود؛اجرای ویژه برنامه «رنگین کمان آیه‌ها» به مناسبت ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه «رنگین کمان آیه‌ها» برای کودکان 4 تا 11 سال در ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 21 تا 2 بامداد در صحن صاحب الزمان(عج) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها، حجت الاسلام مرتضی جعفری از برگزاری ویژه برنامه رنگین کمان آیه ها با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم در شب‌های ماه مبارک رمضان در حرم بانوی کرامت خبر داد.

وی گفت: این ویژه برنامه شامل دو بخش است که در بخش اول جُنگ قرآنی از ساعت ۲۱ تا ۲۳ برگزار می شود و برنامه هایی از جمع خوانی قرآن کریم، مسابقه و سرود در این بخش دنبال می‌شود و در بخش دوم نیز از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد فعالیت غرفه‌های خلاقیت، رنگ آمیزی، قصه گویی، بازی‌ها و مسابقات و قرآن بخوان دنبال می‌شود.

مسئول واحد کودک و نوجوان حرم بانوی کرامت افزود: این برنامه طی ماه مبارک رمضان با حضور مبلغان اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم در صحن صاحب الزمان (عج) حرم مطهر بانوی کرامت اجرا می‌شود و کودکان ۴ تا ۱۱ سال می توانند در این برنامه های متنوع و آموزنده شرکت داشته باشند.

وی ادامه داد: این برنامه در شب‌های گذشته مورد استقبال زائران قرار گرفته است و حضور پرشور کودکان را در این برنامه ها شاهد هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا