ایران / جهان

تأکید حجت الاسلام ذوالنوری بر حمایت از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار نوروزی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده، بر حمایت از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و دولت مردمی سیزدهم تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در دیدار وحید وزیری راد، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم و جمعی از مدیران اداره کل، ضمن تقدیر از فعالیت های انجام شده، بر حمایت از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی  و دولت مردمی سیزدهم تأکید کرد.

ذوالنوری با اشاره به انبوه مشکلاتی که از دولت قبل در پیش روی دولت جدید وجود دارد گفت :باید با همراهی و همدلی در برطرف کردن آنها تلاش کنیم و هدف ما برداشتن موانع از سر راه دولت برای خدمت به مردم باشد.

وی با تأکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر عدم دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب مسئولین ، افزود: ما نمایندگان از موضع نظارت ، مطالباتی در راستای حق مردم باید داشته باشیم و نباید به دلایل دیگر متعرض دولت شده و مانع از خدمت رسانی این عزیزان باشیم.

نماینده مردم قم اظهار داشت: امروز وظیفه ما حمایت تمام قد از نظام جمهوری اسلامی بوده و باید تمام وقت خود را صرف بهبود وضعیت معیشت مردم به عنوان بزرگترین سرمایه نظام مقدس نمائیم.

ذوالنوری در ادامه تصریح کرد: دولت مردمی سیزدهم در همین مدت کوتاه خدمات شایانی را انجام داده که بسیار قابل تقدیر است و با توجه به مدت فعالیت دولت، وظیفه ما تشویق و ارائه راهکار برای بهبود هرچه بیشتر فعالیتهاست.

در ادامهء این دیدار، وحید وزیری راد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، ضمن ارائه گزارش کاملی از عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در قالب گزارشهای ۱۰۰ روزه و ۱۸۰ روزه، و همچنین عملکرد اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در مدت تصدی مسئولیت گفت: در خدمت رسانی به مردم عزیز استان با نمایندگان محترم و مسئولین استان همراهیم و از هیچ همکاری و همیاری دریغ نمی کنیم.

وزیری راد با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در ابتدای سال ۱۴۰۱ افزود: در سال ” تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ” برنامه های ویژه برای حمایت از شرکتهای دانش بنیان داریم که امیدواریم کما فی السابق با همراهی شرکای اجتماعی ، بتوانیم در توسعه اشتغال استان به اهداف تعیین شده دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا