دین / اندیشه

با حکم آیت‌الله سعیدی؛ مدیر جدید روابط عمومی و تبلیغات حرم حضرت معصومه(س) منصوب شد

تولیت حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) با صدور حکمی حجت الاسلام علی قاسمی را به‌عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس منصوب و توجه به اطلاع رسانی، تقویت امور خانواده، تبلیغات هوشمند و مؤثر و نشر گسترده معارف اهل بیت(س) در بستر رسانه و فضای مجازی را از اهم وظایف روابط عمومی و تبلیغات عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها،  آیت الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس بانوی کرامت طی حکمی حجت الاسلام علی قاسمی را به سمت مدیر روابط عمومی این آستان مقدس منصوب کرد.

متن این حکم به شرح ذیل است؛

بسمه تعالی

حجت الاسلام جناب آقای علی قاسمی

بنا به پیشنهاد معاون محترم فرهنگی و معارف قرآن و عترت و نظر به تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به مدت یکسال به عنوان مدیر روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس منصوب می شوید.

همچنین تا اطلاع ثانوی به عنوان مدیر آفرینش های فرهنگی هنری فاطمی منصوب می گردید.

توجه به اطلاع رسانی، تقویت امور خانواده، تبلیغات هوشمند و مؤثر و نشر گسترده معارف در بستر رسانه و فضای مجازی با حفظ اصل صرفه جویی در هزینه ها، تولید و عرضه آثار فاخر با محوریت موضوعات: حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، آستان مقدس و نیازهای زائران و توجه به منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی از اهم وظایف آن جناب می‌باشد.

امید است با استعانت از خداوند متعال و عنایت بانوی کرامت و بهره برداری از تجارب کارشناسان و همفکری و همکاری با سایر مدیریت‌ها، بتوانید وظایف محوله را به نحو شایسته انجام داده و بیش از پیش در خدمت به آستان مقدس موفق باشید.

سید محمد سعیدی

تولیت آستان مقدس قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا