استانهااقتصاد

استاندار قم: تکمیل و راه اندازی مرکز جامع سرطان قم نیازمند کمک های ویژه خیرین و دولت است

استاندار قم با تاکید بر پیگیری جدی و جهادی برای راه اندازی مرکز جامع سرطان استان، تکمیل و راه اندازی این مرکز را نیازمند مشارکت و کمک های ویژه خیرین و دولت دانست.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در جلسه بررسی روند ساخت و راه اندازی مرکز جامع سرطان استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد با اشاره به سابقه این پروژه و پیگیری های صورت گرفته برای آماده سازی آن گفت: در سفر ریاست جمهوری به قم، اعتبار خوبی برای این مرکز مصوب شد.
استاندار قم با تاکید بر لزوم پیگیری برای تخصیص به موقع منابع و اعتبارات مالی مورد نیاز پروژه، گفت: دستگاه های متولی باید با پیگیری های جدی و جهادی خود، موانع و مشکلات پیش روی این طرح را مرتفع نمایند.
شاهچراغی با تقدیر از نقش خیرین در توسعه زیرساخت های درمانی استان، ادامه داد: بخش دولتی نیز باید با تمام توان سهم خود را برای اجرایی شدن این پروژه بکار گرفته تا ان شاالله با کمک و همیاری خیرین، شاهد تکمیل و بهره برداری از این مرکز مهم و حیاتی برای بیماران سرطانی باشیم.
گفتنی است مرکز جامع سرطان قم که در قالب طرح ملی آمایش سرزمینی مراقبت از سرطان در ایران اجرا می شود از جمله پروژه های مهم استان است که در محل بیمارستان شهید بهشتی و با سرمایه گذاری و مشارکت خیرین و منابع دولتی احداث خواهد شد و بطور کامل به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی سرپایی و بستری در حوزه مراقبتی سرطان خواهد پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا