استانها

از بین بردن گلوگاههای فساد در ادارات یکی از بهترین راه حلهای برطرف نمودن گرفتاریهای عموم مردم است

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در جلسه کمیته سلامت اداری اداره کل تعاون بر از بین بردن گلوگاههای فساد در ادارات به عنوان یکی از بهترین راه حلهای برطرف نمودن گرفتاریهای عموم مردم، تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، وحید وزیری راد، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در این جلسه که با حضور اعضای کمیته سلامت اداری و در محل دفتر مدیرکل تشکیل شد، با تبریک مجدد حلول ماه مبارک رمضان ،ضمن بیان اهمیت عملی نمودن شعار ” تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین” که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای سال ۱۴۰۱ تعیین شد، بر از بین بردن گلوگاههای فساد در ادارات به عنوان یکی از بهترین راه حلهای برطرف نمودن گرفتاریهای عموم مردم، تأکید کرد.

وزیری راد در این جلسه با اشاره به لزوم برخورد با مظاهر فساد و از بین بردن راههای توسعه فساد ، یکی از موانع ارائه خدمت به مردم را فساد اداری برشمرد و گفت: برای خدمت صادقانه به مردم باید دستگاه سالم باشد تا بتواند خدمت را به طور کامل ارائه داده و از معطل ماندن ارباب رجوع در دستگاه جلوگیری نماید.

وی افزود: مدیران بخشهای مختلف باید با نظارت کامل بر کارکنان هربخش ، از به وجود آمدن هرگونه زمینه انجام تخلفات اداری پیشگیری نموده و همچنان در خدمت به مردم استوار و پایدار باشند.

شایان ذکر است در این جلسه علی احمدی بازرس سلامت اداری به بیان گزارش عملکرد این کمیته پرداخت و وضعیت سلامت اداره کل را تشریح کرد.

۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ۱۶:۲۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: ۰٫۰  (۰ رای)

امتیاز

نام را وارد کنید

ایمیل نمایش داده شود.

تعداد کاراکتر باقیمانده: ۵۰۰

نظر خود را وارد کنید

بازخوانی

پس از انتشار این نظر، به من اطلاع داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا