استانها

اهتمام شورای هماهنگی مدیران استان قم برای عملی سازی رفع فقر مطلق

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان قم با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه گذاری استاندار قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، اولین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان، در سالن امام جواد علیه السلام استانداری و با حضور محسن امیدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه گذاری استاندار ، وحید وزیری راد مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ، مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان و جمعی از مدیران اداره کل با محوریت رفع فقر مطلق برگزار شد.

وحید وزیری راد در این جلسه با اشاره به برنامه های دولت سیزدهم در موضوع رفع فقر مطلق گفت: فشار فقر و اقشار آسیب پذیر در جامعه بیشتر بر روی دستگاههای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین کمیته امداد حضرت امام (ره) بوده و باید با تمام توان در راستای اجرای طرح رفع فقر مطلق قدم برداریم.

وی با تقدیر از فعالیتهای موثر ادارات کل بهزیستی ، فنی و حرفه ای ، تأمین اجتماعی و مدیریت درمان استان افزود: با حمایت از کارگران فصلی و تداوم درمان این عزیزان و همچنین ثبت نام خانوارها در سامانه حمایتی بهزیستی باعث پیشگیری از افزایش مشکلات این خانوارها و بهبود نسبی وضعیت معیشتی و درمانی آنها شدند که بنده از این دستگاهها صمیمانه سپاسگزارم.

وزیری راد در ادامه اظهار داشت: اهتمام دولت مردمی سیزدهم بر این است که با استفاده از تمام ظرفیتهای موجود، به مردم به عنوان سرمایه اصلی نظام ، خدمت رسانی شود که این مهم با برنامه ریزی های دقیق و استعانت از ذات باریتعالی و توکل بر خداوند کریم به زودی انجام خواهد شد.

همچنین در این جلسه محسن امیدیان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری با تقدیر از وحید وزیری راد، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم، اقدامات انجام شده توسط این اداره کل را از زمان مدیریت ایشان عالی ارزیابی کرد و گفت : خدمت به محرومین جامعه بسیار لذت بخش است و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم نیز با همکاری کارکنان شریف و خدوم و مدیرکل جهادی و مردمی ، قطعا در این راه موفق خواهد بود.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیرکل کمیته امداد امام (ره) و تعدادی از مدیران نیز به بیان گزارش عملکرد و مسائل و مشکلات دستگاههای خود پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا