ایران / جهان

مردم قم برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام(ره) راهپیمایی می‌کنند

مردم قم برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام خمینی(ره) و در محکومیت اقدام ضدانقلاب در هتک حرمت تمثال امام خمینی(ره) در قم، بعد از برگزاری نمازجمعه امروز راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی و به نقل از خبرگزاری فارس در قم، همزمان با فرارسیدن یوم الله ۱۲ فروردین و «روز جمهوری اسلامی»، برنامه‌های متعددی در این روز در استان قم با هدف بیعت مجدد مردم ولایت‌مدار و انقلابی قم با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام‌خمینی(ره) در حال برگزاری است که تجمع دهه نودی‌ها در بوستان علوی و مراسم گرامیداشت ۱۲ فروردین در میدان آستانه از جمله این برنامه‌ها است.

همچنین با توجه به اقدام کور و بزدلانه عناصر ضدانقلاب در هتک حرمت تمثال امام خمینی(ره) در میدان مرجعیت قم، شهر قم از روز گذشته تاکنون شاهد تجمعات مختلفی در اعلام انزجار از این اقدام هتاکانه بوده است. شب گذشته جمعی از مردم مجاور میدان مرجعیت با تجمع در این مکان با در دست داشتن تصاویر امام (ره)، مراتب محکومیت و انزجار خود را از این هتک حرمت اعلام نمودند.

مردم قم امروز نیز در محکومیت اقدام اخیر ضدانقلاب در جسارت به تمثال امام خمینی(ره)، بعد از برگزاری نماز جمعه از میدان جانبازان تا چهارراه شهدا راهپیمایی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا