استانهااقتصادایران / جهان

در چهارمین سفر استاندار قم به شهرستان جعفرآباد تاکید شد: پیگیری جدی مشکلات مردم تا حصول نتیجه

استاندار قم در چهارمین سفر خود به شهرستان جعفرآباد، با اشاره به عزم و اراده جدی دولت سیزدهم برای پاسخگویی به مطالبات و دغدغه های عمومی در حوزه های مختلف، بر لزوم پیگیری مشکلات مردم تا رسیدن به نتیجه نهایی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در چهارمین سفر به شهرستان جعفرآباد و در جمع مسئولان این شهرستان طی سخنانی حضور مستمر در بخش ها و روستاها را مورد توجه قرار داد و گفت: برخی مسائل و مشکلاتی که وجود دارد طی سالها ایجاد شده است وحل آنها زمان بر است و باید تمام توان اجرایی استان بکار گرفته شود تا این مسائل در اسرع وقت مرتفع گردد.
وی هدف از سفر خود را بررسی روند توسعه شهرستان جعفرآباد عنوان و خاطرنشان کرد: در جریان سفر رئیس جمهور و بازدید های قبلی، تصمیمات بسیار خوبی برای این منطقه اتخاذ شده است که امیدواریم با اجرایی شدن این مصوبات، شاهد رونق توسعه و پیشرفت این شهرستان باشیم.
وی با اشاره به اهمیت حل امور زیر بنایی روستاها و مناطق کم برخوردار افزود: با جدید به دنبال اخذ مجوز های لازم برای تامین زیر ساخت های مربوط به آب و برق هستیم و خوشبختانه توفیقات خوبی نیز بدست آمده است.
شاهچراغی همچنین با تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای استفاده موثر از ظرفیت های استانی و ملی برای حل مسائل روستایی از جمله در حوزه کشاورزی، اشتغال و معیشت مردم، تصریح کرد: در این زمینه، هر آنچه در توان داشته باشیم، بکار خواهیم گرفت و هر مدیری مکلف به پیگیری تا حصول نتیجه نهایی می باشد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه عبداللهی فرماندار شهرستان جعفرآباد با اشاره به چهارمین حضور میدانی استاندار قم در این شهرستان، افزود: قسمت عمده مصوبات بازدید های قبلی اجرایی شده است و مابقی نیز در حال نهایی و تکمیل شدن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا