اقتصادایران / جهانسیاست

استاندار قم تاكيد كرد: ضرورت تسريع در صدور مجوزهاي واحدهاي توليدي و صنعتي

استاندار قم ايجاد پنجره واحد اقتصادي با هدف سرعت بخشي به صدور مجوزهاي سرمايه گذاري را مورد توجه قرار داد و با اشاره به گلايه مندي بخش خصوصي از موثر نبودن سياست هاي گذشته، بر ضرورت تسريع در صدور مجوزهاي واحدهاي توليدي و صنعتي تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در ديدار دكتر سلماني معاون وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به سياست دولت براي جذب سرمايه گذاران در حوزه ي توليد گفت: پنجره ي واحد اقتصادي در راستاي صدور مجوزها بايد پوياتر عمل كند.
استاندار قم با اشاره به بازديدهاي ميداني از واحدهاي صنعتي در حال احداث استان افزود: بعضي از اين واحدها از تاخير در صدور مجوزها گلايه داشتند و رفع این مشکل، نیازمند پیگیری و همت جهادي دستگاه های مسول است.
شاهچراغي همچنين مولدسازي اموال مازاد ادارات دولتي را در راستاي تامين اعتبارات عمراني و جاري ادارات بسيار مهم دانست و خواستار توجه ويژه ي وزارت امور اقتصادي و دارايي به اين امر شد.
در اين جلسه ضمن قدرداني از زحمات آقاي عادل علي پور، آقاي مهدي فراهاني به عنوان مدير كل جديد اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان قم معرفي شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا