ایران / جهانسیاست

استاندار قم در جمع مسولان شهرستان کهک: کار جهادی مدیران،گره گشای مشکلات مردم است /ضرورت استقرار دفاتر نمايندگي ادارات كل در شهرستان های جدید

استاندار قم در نشست با مسولان شهرستان کهک، با تاکید بر ضرورت استقرار دفاتر نمايندگي ادارات كل پر مراجعه در شهرستان ها، کار جهادی مدیران همراه با عزم جدی را گره گشای مشکلات مردم دانست.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم صبح امروز با حضور در شهرستان كهك و در نشست با فرماندار، بخشداران و اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اين شهر، با اشاره به ضرورت ارتقاء خدمات رساني به شهروندان و روستاييان اين شهرستان، گفت: استقرار دفاتر نمايندگي ادارات كل استان با اولويت دستگاه هاي پرمراجعه بايد در دستور كار قرار بگيرد.
استاندار قم شان مسئولان را خدمت گذاري به مردم دانست و با اشاره به فرایندهای پيچيده ي حاکم بر سيستم اداري افزود: نامه نگاري با ادارات كل استان براي حل مسائل مردم بايد با پيگيري هاي ميداني همراه باشد تا نتيجه بخش شود.
وي با بيان اينكه عزم و اراده ي مديران مهمترين عامل در حل مشكلات مردم است، تصريح كرد: با تلاش جهادي مي توان قوانين را به نفع مردم اجرا كرد.
شاهچراغي در ادامه مسئله ي اشتغال جوانان در شهرستان ها و بخش هاي استان را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان كرد: با توجه به اعتبارات مناسب اشتغال در بخش های خرد، كارگاهي و خانگي در سال ۱۴۰۱ مي توانيم زمينه ي توسعه ي اشتغال در بخش هاي استان را فراهم كنيم.
استاندار قم يكي از مهمترين بسترها براي ايجاد اشتغال در بخش ها را محصولات روستايي و صنايع دستي عنوان و بيان كرد: ايجاد نمايشگاه هاي دائمي عرضه ي محصولات بايد در دستور كار مسئولان شهرستان ها قرار بگيرد.
استاندار قم پس از اين نشست، ضمن ديدار با كاركنان فرمانداري كهك، از شهرداري و مجموعه ي تاريخي خانه ي ملاصدرا در اين شهر نيز بازديد كرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا