استانهااقتصاد

معاون استاندار قم خبر داد؛ کاهش میانگین سنی مدیران جدید استان

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در آیین تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصاد و دارایی، از کاهش حدود ۷ ساله میانگین سنی مدیران جدید استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی استان که با حضور دکتر سلمانی معاون وزیر اقتصاد برگزار شد طی سخنانی تصریح کرد: توفیق خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی، فرصت ارزشمندی است که مدیران باید آن را قدر بدانند.
وی افزود:این توفیق در استان قم بخاطر خدمت به زائرین و مجاورین حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران، اهمیت بیشتری دارد.
معاون استاندار در ادامه با اشاره به رویکرد جوانگرایی انتصابات استان در دولت سیزدهم گفت: با این رویکرد تاکنون حدود ۷ سال میانگین سنی مدیران جدید نسبت به قبل که ۴۵ سال بوده، کاهش داشته است.
قریشی به ظرفیت های قم در بحث نیروی انسانی اشاره و خاطرنشان کرد:استان قم در زمینه تربیت نیروی انسانی بسیار غنی است و بسیاری از مدیران شاخص کشور پرورش یافته این استان هستند و در مدیریت جدید استان رویکرد استفاده از این ظرفیت و بکارگیری مدیران از داخل مجموعه استان مد نظر قرار داشته است.
وی با تاکید بر لزوم تقویت همدلی و حاکمیت نگاه فرابخشی و سیستمی در مجموعه های اداری استان گفت: مدیران از نگاه جزیره ای و دستگاهی پرهیز کنند و اهداف دولت مردمی را با نگاه سیستمی و همکاری و هم افزایی بصورت یکپارچه دنبال نمایند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم همچنین با اشاره
به نقش موثر اداره کل اقتصاد و دارایی در تحقق شعار سال و تولید دانش بنیان؛ ابراز امیدواری کرد که مدیرکل جدید با تمام قدرت موضوع را پیگیری و مسائلی همچون جذب منابع ملی، تسهیل سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار را پیگیری و عملیاتی نماید.
در پایان این مراسم، با تقدیر از خدمات «عادل علیپور»، «مهدی فراهانی» به عنوان مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان قم معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا