استانهاایران / جهان

پیداشدن بیش از۴تن سیم و کابل برق مسروقه در گاراژ ابرمالخر

فرمانده انتظامی استان از دستگیری یک ابرمالخر در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد و گفت: در بازرسی از گاراژ متهم، 4 تن و 200 کیلوگرم سیم و کابل برق مسروقه کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ،سردار “سید محمود میرفیضی” اظهار داشت: در پي وقوع سرقت هاي متعدد سيم و کابل برق و قطعي مقطعي جريان برق در برخي از نقاط مختلف شهر و ايراد خسارت و تحميل هزينه هاي سنگين به شرکت توزيع نيروي برق استان، موضوع با جديت در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهی استان قم قرار گرفت.
وی افزود: پس از چند ماه اقدامات پلیسی با تلاش کارآگاهان، گاراژ ابر مالخر اموال مسروقه تجهیزات برق در جاده قديم “قم-تهران” شناسایی و با هماهنگی مقام قضائي و حضور تيم حقوقي شرکت برق استان، مورد بازرسي قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان قم اضافه کرد: در ادامه طی بازرسی صورت گرفته، اموال مسروقه شامل سيم و کابل خطوط هوايي و زميني فشار قوي از جنس مس و آلومينيوم و انواع تجهيزات دکل و ترانس برق به وزن ۴ تن و ۲۰۰ کیلوگرم متعلق به شرکت برق استان کشف و متهم دستگیر شد.
سردار میرفیضی تصریح کرد: در نهایت متهم به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شد.

بازداشت نوروزی مخلان آرامش مردم در چهارشنبه آخر سال

جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: برابر هماهنگی با مقام قضائی استان، برهم زنندگان آرامش مردم در چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطیلات نوروز در بازداشت به سر خواهند برد
سردار “بهادر اسماعیلی” با بیان اینکه پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نیست، اظهارداشت: افرادی به بهانه شادی، قصد هرج و مرج و بی نظمی داشته و برای خانواده ها و مردم ایجاد مزاحمت می کنند، بنابراین روی صحبت و اخطار پلیس با این دسته از افراد است.
وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضائی استان در راستای برخورد با هنجارشکنان در چهارشنبه آخر سال، تاکید کرد: پلیس قاطعانه با برهم زنندگان آرامش مردم برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آن ها، خودرو این افراد نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف خواهد شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: خانواده ها با نظارت بيشتر بر رفتار کودکان و نوجوانان خود و جلوگیری از خرید و استفاده از هرگونه مواد محترقه، از وقوع حوادث تلخ و جبران ناپذير در آستانه سال نو پيشگيري کنند.
سردار اسماعیلی از مردم خواست، در صورت هرگونه نیاز به کمک پلیس و یا معرفی افراد مزاحم و هنجارشکن، موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی استان اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا