استانهااقتصاد

توسعه و احداث پارک‌ها و بوستان‌های محلی اولویت شورا و شهرداری قم

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: یکی از سیاست‌های دوره ششم شورای اسلامی شهر برای سال‌های آینده، توسعه و حرکت به سمت ایجاد پارک‌ها و بوستان‌های محلی است تا شهروندان دسترسی راحت‌تری نسبت به فضای سبز داشته باشند.

به گزارش شهرنیوز، معصومه آمره در حاشیه مراسم درختکاری بانوان نخبه، مادران و همسران شهید در بوستان پروانه با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و هفته درختکاری اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب روز گذشته فرمودند کاشت نهال و درختکاری یک حرکت دینی و انقلابی است که انشالله در سال‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: یکی از سیاست‌های دوره ششم شورای اسلامی شهر برای سال‌های آینده، توسعه و حرکت به سمت ایجاد پارک‌ها و بوستان‌های محلی است تا شهروندان دسترسی راحت‌تری نسبت به فضای سبز داشته باشند.

عضو شورای اسلامی شهر قم در خصوص عملکرد سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم نیز عنوان کرد: سازمان فضای سبز و پارک‌ها بسیار عملکرد مثبتی داشته است و یکی از موفق‌ترین سازمان‌های زیر مجموعه شهرداری قم بوده که امید است این موفقیت تداوم داشته باشد.

آمره یادآور شد: همچنین امید است با ایجاد پارک‌ها و بوستان‌های محلی و دسترسی بیشتر شهروندان و توزیع عادلانه امکانات و خدمات، شهروندان شیرینی خدمات را بچشند.

وی در مورد مشارکت شهروندان در کاهش هزینه‌های مدیریت شهری به‌ویژه در حوزه فضای سبز نیز خاطرنشان کرد: وقتی ما در کنار هم و در یک شهر زندگی می‌کنیم در واقع در یک خانواده و یک تیم قرار داریم و شهروندان نیز باید شهر را خانه خود دانسته و در حوزه فضای سبز و در حوزه پسماند و خدماتی که به شهروندان ارائه می‌شود توجه ویژه داشته باشند که هزینه‌ها و درآمدهای شهرداری از جیب خود شهروندان است و باید کاملاً دلسوزانه برخورد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا