استانهایادداشت / گزارش

توجه به ورزش کارگری یکی از عوامل بهبود وضعیت تولید و اشتغال پایدار

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در جلسه تقدیر از انجمنهای فعال ورزش کارگری استان بر توجه بیش از پیش به توسعه ورزش در محیط های کارگری استان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ، وحید وزیری راد در جلسه تقدیر از انجمنهای فعال ورزش کارگری استان که به همت هیئت ورزش کارگران استان در محل سالن جلسات شرکت معادن منگنز استان در منطقه ونارچ برگزار شد با تأکید برلزوم توجه بیش از پیش به توسعه ورزش در محیط های کارگری استان گفت : توسعه ورزش کارگری، علاوه بر حفظ سلامت روحی و جسمی، باعث ایجاد روحیه همکاری و همدلی در بین کارگران و بالارفتن کیفیت تولید می شود.
وی افزود: هزینه های ورزشی باعث جلوگیری از هزینه های ساخت کمپ های ترک اعتیاد و مبارزه با آسیب های اجتماعی شده و بهترین روش جهت جلوگیری از شیوع آسیب های اجتماعی و وقوع جرم در جامعه است.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی همچنین تصریح کرد : توجه به کارگران به عنوان بالاترین سرمایه برای واحد های تولیدی باید به عنوان راهکار ویژه شرکتها برای حل مشکلات و خروج از شرایط بحرانی، در اولویت کارفرمایان قرار بگیرد.
وزیری راد ضمن تقدیر از مدیرعامل معادن منگنز ونارچ تصریح کرد: فعالیتهای این شرکت که منجر به رشد و توسعه و بهبود وضعیت اقتصادی و رفاهی شرکت و کارگران آن شده، می تواند الگویی مناسب برای سایر واحد های تولیدی استان باشد.
همچنین در این جلسه، راغبیان مدیرعامل شرکت معادن منگنز ضمن گزارش فعالیتهای این شرکت در زمینه حمایتهای انجام شده از تیمهای ورزشی و بسترسازی های مناسب جهت انجام فعالیتهای ورزشی کارگران اظهار داشت: اهتمام به بهبود وضعیت رفاهی کارگران مانند زمینه سازی فعالیتهای ورزشی و اقدامات فرهنگی و معیشتی در این مجموعه از اولویتهای ما بوده و رهاورد آن بهبود وضعیت تولید و بالارفتن شاخص های اقتصادی شرکت می باشد.
در این جلسه که با حضور عصمت جیریایی شراهی رئیس هیئت ورزش کارگران استان قم و مسئولین انجمنهای ورزشی پتانک، والیبال، گلف، کاردیو، دومیدانی، شنا، کوهنوردی، تیراندازی با کمان، تنیس روی میز، کاراته، دارت، فریزبی و ورزشهای همگانی برگزار شد و مسئولین این انجمنها مسائل و مشکلات رشته های خود را بیان کردند، از انجمنهای فعال در ورزش کارگری استان با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا