استانهادین / اندیشه

برگزاری همایش جهاد تبیین در قم 

ثروت ایرانی - به همت مرکز بسیج اساتید ؛ مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم ؛ همایش «جهاد تبیین»  باحضور اساتید سطوح عالی حوزه های علمیه قم در مصلی قدس این استان  برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی ، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن اکبری، چهارشنبه شب طی سخنانی در همایش جهاد تبیین از منظر رسانه‌ها که به همت مرکز بسیج اساتید، نخبگان و مدیران حوزه علمیه قم در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به نقش بسیار مهم و خطیر اساتید و مدیران بسیجی در حوزه‌های علمیه در راستای عمل به جهاد تبیین و بصیرت افزایی در سطح جامعه اظهار داشت:  اساتید و نخبگان بسیجی حوزه علمیه همگی دلداده به ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی هستند و تبعیت از خط امام(ره) و رهبری و به خصوص عمل به فرمایشات حضرت آقا را تکلیف و وظیفه خویش می‌دانند.

وی افزود : حقیقت آن است که عموم اساتید بسیجی حوزه، خود اهل جهاد تبیین هستند و بیان حقایق و مقابله با هجمه‌های سنگین دشمنان و پاسخگویی به شبهات را رسالت خویش می دانند .

مسئول مرکز بسیج اساتید؛ مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم  گفت: امروز در جنگ اندیشه و تفکر قرار داریم و لازمه دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی در این جنگ، اهتمام نسبت به جهاد تبیین است تا به یاری حق تعالی همچون گذشته، دشمن را در این عرصه بسیار مهم نیز ناکام بگذاریم.

حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در این همایش نیز طی سخنانی ؛  با اشاره به اهمیت و ضرورت پرداختن به مقوله جهاد تبیین افزود: چنانچه امروز کسی بتواند افکار عمومی را مدیریت کند می‌تواند رفتار عمومی را به سیطره خود درآورد و در جنگ نرم رسانه ای موفق باشد.

مدیرمسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: در وضعیتی که دشمنان با بهره گیری از رسانه‌های مختلف و اثرگذار، تخریب ایمان و باورهای مردم ما را نشانه رفته اند، ما باید با روشنگری و تبیین مناسب، به خنثی سازی اهداف و برنامه های دشمن کمک کنیم.

وی همچنین اظهار داشت : طبعاً در این راستا روحانیت و از جمله عزیزان بسیجی، رسالت بسیار مهمی برعهده دارند چرا که طلایه دار عرصه جهاد تبیین به شمار می روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا