استانها

مدیرکل کمیته امداد استان قم: کمیته امداد استان قم، پرچمدار مشاغل فرهنگی در کشور است

ثروت ایرانی - مدیرکل کمیته امداد استان قم از شروع به کار رویداد صنایع خلاق فرهنگی در آینده نزدیک خبر داد و این نهاد را پرچمدار مشاغل فرهنگی در کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن مسعودیان راد، مدیرکل کمیته امداد استان قم در همایش تبیین برنامه های اشتغال و خودکفایی کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ که در مجتمع فرهنگی حضرت معصومه (س) برگزار شد با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر توانمندسازی افراد تحت حمایت گفت: ما نیز در در استان قم همراه با سراسر کشور به این فرمان لبیک گفته و علاوه بر مشاغل دانش بنیان، بدلیل فضای علمی، فقهی و فرهنگی استان قم، مشاغل فرهنگی را در اولویت برنامه های خود قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه نظام های اقتصاد و اشتغال کشور به یک حرکت فرهنگی بر مبنای شریعت نیاز دارد افزود: در رویداد صنایع خلاق فرهنگی که به زودی در استان قم شروع به کار می کند علاوه بر اشتغالزایی مددجویان، معرفت افزایی و ارزش آفرینی آنها نیز در دستور کار قرار گرفته است.

مسعودیان راد خواستار حمایت از این طرح شد و گفت: کمیته امداد استان قم، پرچمدار مشاغل فرهنگی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه مشاغل بانوان نیز در این استان به صورت ویژه و جدی دنبال می شود ادامه داد: برنامه ریزی های انجام شده برای نظام مند کردن حوزه اشتغال در استان است و کسب و کارها نیز به سمت فعالیتهای دانش بنیان سوق داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا