استانها

همزمان با دهه مبارک فجر تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و صدا و سیمای مرکز قم امضا شد

ثروت ایرانی - کمیته امداد و صدا و سیمای مرکز قم با امضای تفاهم نامه همکاری، با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات طرفین، بیش از گذشته در جهت توسعه عدالت اجتماعی گام بردارند و نتیجه آن را به مردم معرفی کنند.

با امضای تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و صدا و سیمای مرکز قم، ظرفیت‌ها و امکانات مادی و معنوی دو نهاد بیش از پیش در خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان استان به کارگرفته خواهد شد.

احیاء سنت‌های حسنه اسلامی، ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت‌های تولیدی مددجویان کمیته امداد، از اهداف این تفاهم‌نامه است که به امضای مدیرکل کمیته امداد و مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم رسیده است.

طی این تفاهم‌نامه طرح‌های موفق اشتغال و کارآفرینی افراد تحت حمایت کمیته امداد، خیران، حامیان و مؤدیان زکات به مردم معرفی می‌شوند.

بر اساس این تفاهم‌نامه یکساله، مردم به صورت ویژه و با برنامه‌ریزی‌های صدا و سیمای مرکز قم از اخبار نهاد مقدس کمیته امداد استان قم مطلع خواهند شد.

شایان ذکر است، برنامه‌های تولیدی صدا و سیما از فعالیت‌ها و عملکرد کمیته امداد استان قم برای افزایش اعتماد و توسعه بخش مردمی این نهاد هدف‌گذاری شده‌است.

مدیران کل صدا و سیمای مرکز قم و کمیته امداد استان ابراز امیدواری کردند با امضای این تفاهم‌نامه که همزمان با دهه مبارک فجر در صدا و سیمای مرکز قم به امضای طرفین رسید، منویات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) برای توسعه عدالت اجتماعی بیشتر از گذشته محقق شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا