استانها

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم: حضور در مدارس استان قم اختیاری است

ثروت ایرانی - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم در خصوص حضور دانش آموزان در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: سلامت دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش است و از این رو حضور دانش آموزان در مدارس به صورت اختیاری و با تصمیم اولیا و پس از هماهنگی با مدیر آموزشگاه می باشد.

غلامرضا رضایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استان قم در خصوص حضور دانش آموزان در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: سلامت دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش است و از این رو حضور دانش آموزان در مدارس به صورت اختیاری و با تصمیم اولیا و پس از هماهنگی با مدیر آموزشگاه می باشد.

رضایی گفت: هماهنگی های لازم در خصوص نحوه حضور دانش آموزان با مدیران مدارس به عمل خواهد آمد و لذا دانش آموزان در این ایام حتما پیگیر آموزش غیر حضوری از طریق شبکه شاد، مدرسه تلوزیونی ایران و باشند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه بهترین شیوه آموزش، آموزش چهره به چهره و مستقیم است، تمامی دستور العمل‌های لازم توسط مدارس جهت حضور آن دسته از دانش آموزانی که به صورت حضوری در کلاس حاضر می شوند رعایت گردیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا