استانها

“همز مان با سالروز ميلاد با سعادت فاطمه زهرا (س) بانوان كارمند مورد تجليل قرار گرفتند”

ثروت ایرانی - همزمان با سالروز ميلاد با سعادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) بانوان كارمند شركت شهرك هاي صنعتي استان قم مورد تجليل قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری ثروت ایرانی به نقل از روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان قم، مهندس ميثاقي ضمن تبريك روز ميلاد باسعادت فاطمه زهرا (س) بانوان شاغل در شركت شهركهاي صنعتي را مورد تجليل قرارداد و گفت: بانوان در كنار مسئوليت سنگين خانه و خانواده ، مسئوليت سنگين ديگري را نيز در محل كار دارا هستند كه اين خود قابل تقدير و تجليل مي باشد

وي ارتقاي نقش زنان از ابتداي انقلاب اسلامي را مورد تأكيد قرار داد و گفت: نقش اجتماعي بانوان ايراني در كنار مسئوليت هاي ديگر در طول دفاع مقدس و در ادامه آن در توسعه اقتصادي و كارآفريني را مثال زندني دانست.

ايشان حضور بانوان در پستهاي مديريتي را امري ضروري دانست و گفت: امروز بسياري از مديران و كارآفرينان اقتصادي در عرصه صنعت از بين بانوان هستند و اين امر بيانگر اين مهم است كه زنان ايراني از ظرفيت بالاي مسئوليت پذيري، تعهد و پركاري بهره مند هستند و مي توانند در انجام مسئوليت موفق باشند.

در ادامه دكتر ابراهيمي ، معاون برنامه ريزي و توسعه مديريت هم اصلي ترين نقش بانوان را وظيفه مادري و مديريت خانواده بيان داشت و افزود: بانوان شاغل مي بايست در كنار وظيفه خانه و خانواده مسئوليت اداري را نيز متحمل باشند ولي اولويت براي ايشان حفظ نظام خانواده  مي باشد.

در پايان مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي استان قم ضمن آرزوي موفقيت و سلامتي براي بانوان همكار گفت : اميداوارم تمامي بانوان جامعه با الگو قرار دادن سبك زندگي اسلامي و فاطمي در تربيت فرزندان خود كوشا بوده تا آينده سازان اين كشور در تمامي عرصه هاي اقتصادي ،‌اجتماعي و سياسي بتوانند رونق وافري را براي اين مرز و بوم رقم بزنند.

وي همچنين از سعي و تلاش كاركنان بانوي شركت در مسير انجام وظايف شغلي شان تقدير و در پايان با اهداي لوح تقدير و هديه ايشان را مورد تجليل قرار داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا