فرهنگ / هنر

پرستاران نمونه قم تجلیل شدند

ثروت ایرانی - در آستانه میلاد حضرت زینب کبری(س)در مراسمی از پرستاران نمونه قم تجلیل شد.

در مراسمی با حضور استاندار قم  که در آستانه میلاد با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار برگزار شد از ۸۶ پرستار نمونه شاغل در مراکز درمانی استان تجلیل شد.

استاندار قم  در این مراسم خدمت به مردم در ایام سخت کرونا را خدمتی بزرگ و شایسته از سوی پرستاران و کادر درمان دانست و گفت: خدمت پرستاران در معالجه و درمان بیماران همواره ماندگار و در التیام آلام روحی و جسمی بیماران اثرگذار است.

شاهچراغی با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات کاردرمان افزود: در سفر آتی هیئت دولت به استان علاوه بر پیگیری این مطالبات به توسعه زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی هم توجه جدی خواهد شد.

قدیر، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم هم در این مراسم با بیان این که با آغاز شیوع ویروس کرونا از سال ۹۸ مجموعه بهداشت و درمان استان با همه ظرفیت‌ها به ویژه در نیروی انسانی وارد عرصه مقابله با  ویروس کرونا و درمان بیماران شد، افزود: در شرایطی که در این ایام با کمبود کادر درمان مواجه بودیم، پرستاران با حضور مستمر در شیفت‌های طولانی و با روحیه بسیجی در صحنه حاضر شدند و خدمت ماندگار دیگری را ثبت کردند.

امروز همچنین  از تلاش و ایثار پرستاران، “سفیران سلامت و مهربانی” در بیمارستان نکویی تجلیل شد.

در این مراسم جمعی از خادمان امامزاده موسی مبرقع (ع) و داوطلبان هلال احمر با اهدای شاخه گل از زحمات و تلاش پرستاران بیمارستان نکویی قدردانی کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا