ورزش

بانوی قمی در مسابقات مجازی ووشو کارگران صاحب یک مدال نقره شد

ثروت ایرانی - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: یکی از بانوان قمی در مسابقه‌های مجازی ووشو کارگران موفق به کسب مدال نقره این مسابقات شد.

به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، مصطفی کاویانی در گفت‌وگویی اظهار داشت: بنا به گزارش انجمن ووشو کشور به‌صورت آنلاین، در نتایج به‌دست آمده از مسابقه ووشو کارگری در ۲ بخش ساندا و تالو، بتول سادات رفیعی توانست مدال نقره این مسابقه‌ها را از آن خود نماید.

وی افزود: قم در این مسابقه‌ها پس از استان‌های خراسان رضوی و اصفهان در جایگاه سوم ایستاد.

حضور کارگران قمی در صعود به قله میشو مرند آذربایجان شرقی

کاویانی همچنین در خصوص اجرای طرح صعود به قله میشو گفت: این طرح ملی با همکاری فدراسیون ورزش کارگری، انجمن کوهنوردی کشور و با حمایت یکی از شرکت های قم به طور همزمان توسط ورزشکاران کوهنورد کارگر اجرا شد.

وی ادامه داد: در این برنامه که با همکاری هیات ورزشی کارگران و انجمن کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان صورت پذیرفت، ۶ تَن از بهترین‌های کارگران کوهنورد از هیات‌های استانی انتخاب و در روز ۲۸ آبان ۱۴۰۰جهت صعود به این قله به منطقه اعزام شدند.

کاویانی در ادامه به تبیین اهمیت اثرگذاری ورزش بر ابعاد مختلف زندگی یک کارگر پرداخت و افزود: افزایش راندمان کاری، ارتقای سطح سلامت و ایجاد نشاط از خروجی های پرداختن به ورزش است و از تمامی کارگران استان دعوت می‌کنیم در برنامه‌های ورزشی حوزه کارگری مشارکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: انجام اصولی ورزش موضوع مهمی است که به آن تاکید داریم و در این راستا از ظرفیت کلیه هیات‌های ورزشی و انجمن‌های زیر مجموعه خود برای ارتقای ورزش و سلامت کارگران استان بهره خواهیم بُرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا